Naziv EVA dolazi od engleskog naziva spoja etilen-vinil acetata, koji se koristi za izradu materijala nalik pjeni koji se široko koristi za, m.in primjer, potplata cipela, štitnika ili kaciga. EVA pjena ima visoku razinu uzgona i otpornosti na upijanje vode, karakterizira je lakoća i visoka fleksibilnost. Glavni zadatak materijala je pružiti zaštitu, amortizaciju i izolaciju.
Jamči visoku vodootpornost i maksimalnu prozračnost tijekom intenzivnih aktivnosti na otvorenom. Štiti od vlage i brzim tempom odvodi višak topline. Proizvodi su namijenjeni upotrebi na visokim i umjerenim temperaturama ili tijekom visokog napora.
Ortholite ulošci savršeno se prilagođavaju obliku stopala, jamčeći potpunu udobnost i amortizaciju. Odvode višak topline i vlage prema van, pružaju prozračnost i imaju antibakterijska i antifungalna svojstva.
Nema informacija koje tražiš? Imaš primjedbe na fotografije proizvoda? Javi nam
Pokušat ćemo obraditi tvoj prijedlog što je prije moguće.