Važeća cijena proizvoda nalazi se na službenoj stranici modivo.hr i može se razlikovati od cijene otisnute na pakiranju.
Informacije o proizvodu
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Tražiš udobne papuče koje spajaju stil i funkcionalnost? Evo prijedloga brenda Sorel! Izrađene od visokokvalitetne prirodne brušene kože, ove muške papuče pružaju ne samo izvrstan izgled, već i izuzetnu izdržljivost. Zahvaljujući tehnologiji EVA i vulkanizirane gume, obuća nudi izvrsnu amortizaciju, lakoću i savršeno prianjanje, što čini svaki korak stabilnim. Idealne za hladnije dane kada je važna udobnost i pouzdanost. Odaberi Sorel papuče i osjeti razliku!
Naziv EVA dolazi od engleskog naziva spoja etilen-vinil acetata, koji se koristi za izradu materijala nalik pjeni koji se široko koristi za, m.in primjer, potplata cipela, štitnika ili kaciga. EVA pjena ima visoku razinu uzgona i otpornosti na upijanje vode, karakterizira je lakoća i visoka fleksibilnost. Glavni zadatak materijala je pružiti zaštitu, amortizaciju i izolaciju.